fbpx

Potrzebujemy Twojej pomocy,
aby móc produkować i dostarczać urządzenie!

W tej chwili kończymy nasz główny projekt: urządzenie wspomagające oddychanie, VentilAid. Po ostatnich udoskonaleniach i testach jesteśmy gotowi na uzyskanie wszystkich potrzebnych certyfikatów, a docelowo na produkcję masową.

Zasób 18_FromPolandWithLove_white

.jeśli zastanawiasz się nad wsparciem.

Zasób 19_FromPolandWithLove_dark blue
Play Video

Co nas wyróżnia

Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi

Większość krajów cierpi na brak sprzętu medycznego. Skala i szybkość rozwoju choroby bezlitośnie pokazały sytuację.
Sprzęt ratujący życie może nie zostać wyprodukowany i dostarczony wystarczająco szybko, aby mógł spełniać swoją funkcję teraz. Wreszcie cena profesjonalnych urządzeń obecnie na rynku, w ilości sztuk jakiej potrzeba, może przekroczyć nawet możliwości dobrze zorganizowanych krajów.
Kiedy zdaliśmy sobie sprawę z tych niedociągnięć oraz narastających, podobnych problemów, występujących obecnie i w przyszłości, uznaliśmy, że respiratory są obecnie kluczowymi, lecz deficytowymi wyrobami medycznymi. Umożliwiają służbom medycznym leczenie osób cierpiących na objawy infekcji i problemy z oddychaniem, zapobiegając w ten sposób szybkiemu pogorszeniu stanu zdrowia pacjentów.
Najważniejszym założeniem, którym kieruje się nasz zespół, jest utrzymanie możliwie największej prostoty rozwiązań technicznych przy jednoczesnym minimalizowaniu ich kosztów i utrzymaniu funkcjonalności.
Nie projektujemy urządzenia, które ma za zadanie zastąpić profesjonalny sprzęt medyczny. Projektujemy urządzenia, które mają wypełnić lukę, ten przewidywany, zatrważająco długi okres oczekiwania, pomiędzy ostatnimi sztukami profesjonalnego sprzętu na rynku, a napływem nowych od dostawców. Niestety, zdajemy sobie też sprawę, że dla niektórych, biedniejszych regionów świata, taki moment może w ogóle nie nastąpić.

.główne atrybuty.

.w pełni Open-Source.

Naszym nadrzędnym celem jest pomoc w ratowaniu życia na całym świecie. Wiemy, że nie uda się to przez stworzenie kolejnego drogiego i trudnego w produkcji urządzenia. Dlatego nasz projekt jest w pełni otwarty. Każdy może pobierać pliki i produkować je w celach niekomercyjnych w dowolnym miejscu na świecie i z pospolitych komponentów.

.transparentność w działaniu.

Sami finansujemy prywatne koszty naszego zespołu, od początku jesteśmy wolontariuszami. Nie żądamy opłat za pobieranie projektu, jednak potrzebujemy środków choćby na zakup części i materiałów czy na drobne zlecenia zewnętrzne. Otrzymane od Was środki inwestujemy też w zakup sprzętu do dalszego rozwoju i nowych prototypów.

.tylko rzetelna wiedza poparta nauką.

Wszystkie napływające do nas informacje i dane dokładnie weryfikujemy. Dzięki zasięgowi medialnemu mamy wyjątkową możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia ekspertów nie tylko medycznych, ale i technicznych! Dokładamy wszelkich starań, aby nasze urządzenia precyzyjnie i skutecznie odpowiadały na najbardziej istotne potrzeby pacjentów i personelu medycznego na całym świecie. Słuchamy, uczymy się i publikujemy jedynie sprawdzone rozwiązania!

.całkowicie non-profit.

Po tym, jak urządzenie VentilAid Mk III będzie gotowe, chcemy wysłać tyle sztuk ile zdołamy, za darmo, do krajów, które najbardziej potrzebujących, a nie stać ich na zakup takich urządzeń od dużych firm. Cały czas mamy na uwadze dobro tych, którzy często pozostają zapomnieni i bezsilni w zmaganiach ze wspólnym wrogiem!

.jak możesz przekazać darowiznę.

classically

.poprzez serwis PayPal.

.via fast transfer.

.via internet transfer - Polish.

Za wsparcie finansowe dla projektu “VentilAid” odpowiada:

Fundacja Aktywna Galicja

ks. Piotra Skargi 52
38-200 Jasło

Nr Konta:
32 1240 2340 1111 0010 8453 3745 (BANK PEKAO SA)

Tytuł: “Darowizna projekt VentilAid”

.via internet transfer - International.

You can support our project through following foundation:

Fundacja Aktywna Galicja

ks. Piotra Skargi 52
38-200 Jasło, POLAND

SWIFT : PKOPPLPW

IBAN:

PL 32 1240 2340 1111 0010 8453 3745

Title: “For VentilAid project”

.jak możesz przekazać darowiznę.

alternatywnie

.poprzez kryptowaluty.

Please Add coin wallet address in plugin settings panel